KONST / Litografier / Färglifografi 16463142
nr 1646 3142
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglifografi, "Stilla vatten - storlommar". Signerad, numrerad 139/310. Bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:46:21
30/9 16:56:09
2.600 kr
30/9 17:22:33